Szkolenia

 • Nasze produkty i usługi


 • Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wszelkie dostępne usługi charakteryzują się najwyższą jakością. W celu otrzymania szczegółowych informacji związanych z poszczególną grupa usług prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

   

 • mp3
  Szkolenie IT Rozmiar: 0 MB | Typ: mp3

  Sprawdź materiały z naszych szkoleniem. Dysponujemy zarówno relacjami video jak i nagraniami audio, aby każdy z użytkowników mógł w dowolnym momencie wrócić do wybranego momentu szkolenia.

   
 • Szkolenia informatyczne

  Data dodania: 2015-08-23

  Wielu przedsiębiorców sądzi, że zakup profesjonalnego i rozbudowanego oprogramowania komputerowego rozwiążę wszystkie problemy. Niestety nawet najlepsze rozwiązania informatyczne, bez odpowiedniej wiedzy są niemal bezużyteczne. Wiele osób nie docenia tego jak efektywnym pracownikiem jest odpowiednio przeszkolona osoba.

  Wielu pracowników firm nie posiada podstawowej wiedzy z zakresu obsługi edytorów tekstu czy też arkuszy kalkulacyjnych. Czasem kilkugodzinne szkolenie z najważniejszych funkcjonalności może przynieść bardzo wymierne korzyści.

   

   
  czytaj wiecej
 • Szkolenia miękkie

  Data dodania: 2015-08-23

  Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzimy, czy są to usługi czy też produkcja, jedną z najważniejszych umiejętności jest zachęcenie do kupna potencjalnych klientów. Zwiększenie sprzedaży nie zależy wyłącznie od nakładów na reklamę, czy też jakości sprzedawanych towarów. Bardzo ważne jest również zachowanie naszych pracowników, aby wiedzieli jak rozmawiać z klientem i dopasować ofertę do jego indywidualnych potrzeb.

   
  czytaj wiecej
Szkolenia Template6

500 Error

Call to a member function getAttribute() on null